Наказом Голови ДФС України, голови комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоуса № 991-о з 23 жовтня на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області призначено Осмоловського Руслана Васильовича. Також йому підтверджено раніше присвоєне спеціальне звання радника податкової та митної справи І рангу.

Отож, перетворення підрозділів Міндоходів у органи Державної фіскальної служби на Вінниччині триває.

Для довідки:

Осмоловський Руслан Васильович – перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

У очільника ДФС Вінниччини є перший заступник

Народився: 13 серпня 1971 року на Вінниччині.

Має повну вищу освіту: у 1993 році закінчив Вінницький політехнічний інститут, у 1995 році – Київський торгівельно-економічний університет, за спеціальністю облік та аудит.

У податкових органах працював із грудня 1993 по вересень 2008 року, де пройшов шлях від державного податкового інспектора відділу податкових фінансових розслідувань державної податкової інспекції у м. Вінниці до заступника голови державної податкової адміністрації у Вінницькій області.

Має досвід роботи на керівних посадах виробничих підприємств Вінниччини, у органах місцевого самоврядування.

З травня 2014 року – виконував обов’язки першого заступника начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області.

З 23 жовтня 2014 року у порядку переведення призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області.Переглядів: 3937
Поширень: 0