Головою Верховної Ради України голосами 359 народних депутатів обрано Володимира Гройсмана. У своїй промові перед обранням на посаду В.Гройсман наголосив, що народні депутати мають спільними зусиллями «повернути країну, відновити Донбас, зробити усе, щоб народ України був щасливим і заможнім».

«Ми дуже багато говорили про те, що нам потрібно зробити реформи: подолати корупцію, відновити судочинство, децентралізувати владу, забезпечити економічну стабільність, - зробити багато речей, які очікували десятиріччями, - сказав він. - Але ми з вами зобов’язані зробити це спільно. Ні в кого більше такого шансу не буде».

«Ми можемо це зробити тільки спільно, тільки об’єднавшись, усвідомлюючи те, що у нас немає часу. Ми маємо діяти якісно, професійно і негайно, - заявив В.Гройсман. - Ми маємо перетворити український парламент на двигун реформ, забезпечити єдність української влади, підтримати Президента у такий нелегкий період, сформувати професійний уряд і підтримати Прем’єр-міністра, приймати відповідальні рішення і розподіляти відповідальність».

Володимира Гройсмана обрали головою Верховної Ради

В.Гройсман підкреслив, що за результатами волевиявлення українського народу створено «українську, проєвропейську, конституційну більшість у Верховній Раді». За його словами, це є свідченням спроможності парламентаріїв «відповісти на виклики».

«Маємо врешті решт дивитися на долю нашої рідної України, все зробити, аби змінити систему, зробити нашу роботу публічною, відновити довіру до українського Парламенту. У цьому я вбачаю велике завдання Голови української Верховної Ради», - сказав він.

Звертаючись до парламентаріїв, В.Гройсман заявив: «Спільно з вами, якщо буде ваша довіра, я як Голова Верховної Ради України зроблю все для того, щоб Україна була успішною, європейською, процвітаючою країною».

 
Переглядів: 3897
Поширень: 0