Президент проводить нараду з силовиками, за підсумками якої буде затверджено план подальших кроків з протидії терористам.

Петро Порошенко на початку зустрічі відзначив, що сьогодні українське військо успішно відбивало атаки по всьому фронту. "Відбулися справжні танкові бої. Українські Збройні Сили перемогли в цих боях", – відзначив Глава держави.

Президент проводить нараду з силовикамиПрезидент повідомив про захоплення ворожих БТР та БМП, знищення 3 танків противника, 2 машин з боєприпасами. "Противник заплатив високу ціну за те, що авантюрно намагається нападати на наші Збройні Сили", – заявив Петро Порошенко.

"По всій лінії фронту ми міцно тримаємо позиції, незважаючи на те, що інтенсивність обстрілів в десять разів перевищувала те, що було до початку інтенсивної фази бойових дій", – відзначив Глава держави.

Президент повідомив, що за його дорученням вчора Секретар РНБО Олександр Турчинов відвідав зону бойових дій, безпосередньо був у районі зіткнення.

За підсумками сьогоднішнього бою Глава держави прийняв рішення нагородити орденами "За мужність" екіпажі танків Першої зведеної роти Першої окремої танкової бригади, яка "продемонструвала надзвичайно високу мужність, героїзм і своїми діями зупинила танкову навалу противника". Президент особливо відзначив екіпаж під командуванням сержанта Треноги, солдата Сухоніна. "Саме на таких сержантах, на таких солдатах, на таких воїнах тримається Українська армія", – сказав Президент.

Глава держави повідомив, що також запропонував нагородити десантників-"кіборгів", які героїчно тримали оборону Донецького аеропорту. "Ми скоординували також дії, підтягнуто резерви, і якщо ворог не хоче тримати режим припинення вогню, якщо не хоче припинити страждання мирних людей, українських селищ і міст, ми будемо давати по зубах", – заявив Петро Порошенко.Переглядів: 3405
Поширень: 0