Концерн Поділля

Рада готова трансформуватись та перейти від «пострадянської централізованої неефективної системи управляння» до сучасного електронного парламенту. Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, передає "Радіо Свобода".

Серед перспектив електронного самоврядування – упровадження Е-парламенту та мобільного офісу депутата. Такі кроки, на думку Гройсмана сприятимуть прозорості влади.

«Роль парламенту в цьому процесі надзвичайно важлива. Тому підготовлений план реформ, який я презентував народним депутатам, у тому числі передбачає якісні зміни самого парламенту. У цьому контексті створення електронного самоврядування, електронного парламенту також дуже важливе. Це суттєво підвищить якість самої комунікації між людьми і владою», – заявив спікер.

Володимир Гройсман упевнений, що співпраця з міжнародними партнерами сприятиме модернізації самоврядування в Україні, зокрема до програми вже долучилось Агентство США з міжнародного розвитку.

Наміри надати суспільству більше можливостей для контролю влади та сприяння її прозорості задеклароване у «Стратегії реформ – 2020», яку президент України Петро Порошенко презентував у вересні 2014 року.Переглядів: 2695
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр