Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (щодо збереження науково-педагогічного кадрового потенціалу країни)»

Зазначені зміни дадуть змогу зберегти науково-педагогічний потенціал країни та надати можливість надалі визначати високий ступінь престижності наукової праці, стимулювати молодих вчених до розвитку та руху вперед в ієрархії наукових досягнень і звань.

Закон ухвалено голосами 308 народних депутатів.

Верховна Рада відновила оплату роботи працюючих пенсіонерів у науковій галузі

В той же час, за словами міністра соціальної політики Павла Розенка принципи нарахування пенсій мають бути єдині для всіх, і вже певні кроки зроблені.

Середній розмір пенсії в Україні, зазначив Розенко, на сьогодні становить 1,5 тисяч грн. Нові пенсії встановлюватимуть на рівні не вище 10 прожиткових мінімумів.

"Є проблема з пенсіями, які були нараховані до пенсійної реформи. Розрив між мінімальною пенсією у 940 грн і максимальною - досить значний. Втім, системою оподаткування великих пенсій ми цю межу вирівняли. І це - не завершення змін у пенсійному законодавстві. Наступним законопроектом, сподіваюся, має бути перехід до єдиних принципів нарахування пенсій", - зазначив міністр.Переглядів: 3125
Поширень: 0