Закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", прийнятий сьогодні Верховною Радою України, дозволить зруйнувати монополію ЖЕКів та стане ще одним кроком на шляху децентралізації влади в Україні. Про це сказав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час пленарного засідання, на якому Парламент ухвалив зазначений закон.

«Це саме цей Закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів. ЖЕКи повинні залишитися в минулому», - зазначив керівник Парламенту.

В.Гройсман переконаний, що з прийняттям цього закону у громадян України з`явиться можливість реалізовувати свої законні права власників, зокрема обирати, "хто і за якою ціною буде обслуговувати» будинки, в яких вони мешкають. «І це означає тільки одне - ми зараз цим законом звільнимо від рабства українців перед ЖЕКами - рудиментами радянської системи поборів», - додав він.

«Цей Закон дає можливість абсолютно нормально сьогодні децентралізувати цю позицію. Це величезний крок вперед», - відзначив В.Гройсман.Переглядів: 4740
Поширень: 0