Депутати Львівської міської ради знайомились із роботою Вінницької транспортної компанії, цікавились муніципальним діагностичним центром та системою керування мережею зовнішнього освітлення вулиць. Вони також побували на стадницькому полігоні твердих побутових відходів та переймали досвід Вінниці у залученні іноземних донорів до вирішення питань модернізації систем теплозабезпечення.

З роботою Вінницької транспортної компанії львівських колег знайомив в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов. Він розповів, як розвивалось підприємство і яких змін зазнала система транспортного забезпечення міста впродовж останніх років.

Львівські депутати розповіли, що не зважаючи на те, що їхнє місто орієнтовно вдвічі більше ніж Вінниця, трамваїв у них стільки ж, а тролейбусів менше. У Вінниці їх 130 одиниць, у Львові – 80. Зате місто перенасичене маршрутними таксі, яких працює більш ніж 800.

Депутати зі Львова копіюють модель вінницької транспортної реформи

«До мене як до депутата найбільше скарг від мешканців надходить саме стосовно роботи громадського транспорту, - розповів депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк. – Ми приїхали, щоб перейняти вінницький досвід в сфері організації роботи громадського транспорту зокрема. І я залишився задоволеним від того, що побачив за цю годину. Я вважаю, що ті речі, що ви тут зробили, нам потрібно використати у себе».

З коротким ознайомчим візитом побували львівські депутати на комунальному підприємстві «Вінницяміськсвітло» та у Муніципальному діагностичному центрі.

Депутати зі Львова копіюють модель вінницької транспортної реформи

Також їх цікавило, як у місті налагоджено систему вивезення і складування твердих побутових відходів, бо л​ьвівське сміттєзвалище, яке було створено у 1956 році, вже давно вичерпало свій ресурс і мало б бути закрите. Рекультивація та видобування газу поки що у Львові не налагоджена. «Враження більш ніж позитивні. Ми не один рік займаємось питанням нашого львівського сміттєзвалища. На жаль, в цьому питанні ми відстаємо. Ми взяли сьогодні контакти ваших німецьких партнерів, які налагодили тут видобування звалищного газу, і будем пробувати втілювати ці технології у нас у Львові. Ми тільки що бачили на фото, в якому стані був ваш полігон у 2006 році, і який він зараз. То наше сміттєзвалище, на жаль, більше нагадує ваш у 2006 році», - розповів Володимир Гірняк.

Депутати зі Львова копіюють модель вінницької транспортної реформи

Останнім об’єктом в плані перебування львівської делегації у Вінниці стала котельня по вул. Баженова, яку було побудовано в рамках проекту по модернізації системи опалення двох мікрорайонів за рахунок фінансової підтримки Швейцарської Федерації. Львів’ян здивувало й те, що під час проекту вдалось зекономити близько чотирьох мільйонів швейцарських франків, і враховуючи це співпрацю було продовжено, тож в наступному році реконструкції зазнає вся тепломережа в районі вул. Тарногродського. ​Переглядів: 4836
Поширень: 0