Відкриття ТК Барбара

Виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення «Про видачу дублікатів Відзнак міського рівня Пасіхову Юрію Яковичу». Це «Відзнака міського голови» та медаль «Почесного громадянина Вінниці», які були вкрадені з квартири вчителя фізики та інформатики фізико-математичної гімназії №17.

Відповідне рішення виконкому оприлюднено на сайті міської ради.

«Видати Пасіхову Юрію Яковичу – заступнику директора, завідувачу лабораторії інформаційних технологій, вчителю фізики та інформатики фізико-математичної гімназії №17 ВМР, заслуженому учителю України дублікати Відзнак міського рівня, а саме:

1.1. Почесну Відзнаку міського голови «Відзнака міського голови» – нагрудний знак та посвідчення (нагороджений відповідно до розпорядження міського голови від 14.09.2004 р. №137-р «Про нагородження з нагоди Дня міста «Вінниця-2004»);

1.2. Знак «Почесний громадянин міста Вінниці» та нагрудний значок, який є зменшеною копією знаку (нагороджений відповідно до рішення міської ради від 03.09.2010 р. №2907 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Вінниці»)», - йдеться в документі.

Нагадаємо, у серпні невідомі обікрали квартиру Юрія Пасіхова.

Довідка:

Пасіхов Юрій Якович - автор ідеї Лабораторії інформаційних і комунікаційних технологій. Це Інтернет-ресурс, де будь-яка школа України може безкоштовно користуватися матеріалами лабораторії, а учні - здобувати і перевіряти знання із шкільних предметів, готуватися до ЗНО тощо. Науково-методична комісія Міносвіти надала Лабораторії статус всеукраїнського експериментального майданчика - для проведення експерименту "Робота закладу освіти в умовах використання інформаційно-освітнього середовища і дистанційного навчання". Також лабораторія отримала медаль всеукраїнської виставки "Інноватика освіти в Україні".

Також Юрій Якович започаткував Всеукраїнський "Турнір чемпіонів" - єдина в країні комплексна олімпіада з фізики, математики та інформатики. Олімпіада проводиться у Вінниці більше 2-х десятиліть.Переглядів: 5396
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр