У ці дні минає сто днів з того часу, відколи я, як мер міста, і новообрані депутати міської ради склали присягу перед громадою, - пише міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook. - Говорив тоді і повторю зараз: для мене і всієї нашої команди – це першу чергу величезна довіра і відповідальність. І я робитиму все, щоб виправдати довіру кожного вінничанина!

За цей невеликий проміжок часу після місцевих виборів час було зроблено немало та завершено ряд проектів, але попереду – дуже багато роботи, нових проектів і реалізації нових ідей. Ми крок за кроком будемо продовжувати якісні перетворення у нашому прекрасному місті, розпочаті з 2006 року Володимиром Гройсманом і нашою командою. І будемо далі працювати над реалізацією Стратегії нашої громади «Вінниці-2020».

Днями журналісти телеканалу «ВІТА» запросили на прогулянку містом. Говорили на абсолютно різні теми: і про проблеми, і про нові масштабні проекти. Але найважливіше, на мій погляд, це бути патріотом свого міста. Якщо ми будемо любити і берегти нашу Вінницю, будемо нею пишатись – разом у нас все вийде.Переглядів: 2707
Поширень: 0