Наказом ДФС України № 846-о від 15 березня 2016 року начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області призначено Осмоловського Руслана Васильовича.

Для Вінниччини Руслан Осмоловський людина не нова. Свою трудову діяльність він розпочав у податковій службі з грудня 1993 року. Тут пройшов шлях від державного податкового інспектора відділу податкових фінансових розслідувань державної податкової інспекції у м. Вінниці до заступника голови державної податкової адміністрації у Вінницькій області.

Руслан Васильович також має досвід роботи на керівних посадах виробничих підприємств Вінниччини та в органах місцевого самоврядування.

Фіскальну службу Вінниччини очолив Руслан Осмоловський

До нинішнього призначення Руслан Осмоловський обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області.

Щодо Мирослава Васильовича Продана, то він отримав призначення на посаду заступника начальника Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників.Переглядів: 5909
Поширень: 0