Сьогодні, 16 червня, за участі голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника, першого заступника голови Вінницької державної обласної адміністрації Андрія Гижка відбулось засідання зборів засновників Агенції регіонального розвитку Вінниччини.

В ході засідання присутні обговорили питання плану розвитку Агенції регіонального розвитку Вінниччини.

Учасники зборів підтримали кандидатуру виконувача обов’язків керівника Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка, який має досвід у громадській діяльності, адже курував інвестиційними проектами на території чотирьох областей в одній з потужних банківських установ, зараз працює із грантовими пропозиціями Євросоюзу.

Анатолій Олійник також поінформував, що на середину липня цього року попередньо заплановано приїзд до Вінниці лодзинської та італійської делегацій, в рамках зустрічей з якими буде підписано тристоронню угоду про співпрацю.

Агенцію регіонального розвитку Вінниччини очолив  Валерій Нікітюк

30 березня 2016 року депутати Вінницької обласної Ради першими в Україні підтримали ініціативу голови обласної Ради і схвалили рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області.

Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стали співзасновниками Агенції.Переглядів: 2559
Поширень: 0