5 відсотків зростання в промисловості, рекордні показники в АПК і два мільярди гривень - у розпорядженні територіальних громад. Такий підсумок господарської діяльності Вінниччини у минулому році.

На 2017 -й у керівника області Валерія Коровія плани не менш амбітні.  Вчора в приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.

Перед початком колегії всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про героїв, загиблих у боях під Авдіївкою.

Розпочалось засідання колегії ОДА із вручення державних нагород кращим представникам Вінниччини до Дня Соборності України. Нагороди вручали: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, вінницький міський голова Сергій Моргунов та в.о. голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Чи вистачить грошей на амбітні плани обласної влади?

Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік інформував голова ОДА Валерій Коровій. Очільник області зазначив, що 2016 рік був найбільш ефективним та успішним для області за всі роки незалежності. «Для нас базовою є «Стратегія регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року, прийнята сесією обласної Ради, тож ми рухаємося в напрямку шести пріоритетів, визначених цією програмою», - підкреслив Валерій Коровій.

Валерій Коровій

Далі керівник Вінниччини детально зупинився на досягненнях області у всіх пріоритетних напрямках розвитку. «Першим пріоритетом є забезпечення безпеки життєдіяльності населення області,- зазначив він. - На сьогоднішній день це є дуже змістовне поняття, яке торкається широкого кола питань, особливо враховуючи серйозні виклики, які постали перед українською державністю».

Голова ОДА також зробив акцент на питаннях зміцнення матеріально-технічної бази військових формувань Вінниччини та правоохоронних органів. Окремо зупинився на успіхах бюджетної децентралізації як однієї з найбільш успішних реформ. Відмітив голова ОДА досягнення аграрного бізнесу Вінниччини, що є «локомотивом для її економічного зростання». Значними назвав Валерій Коровій успіхи області у сфері надання адмінпослуг через ЦНАПи. Адже за кількістю наданих послуг Вінниччина займає І місце по Україні. Тримає першість наша область і в будівельній галузі (за індексом будівельної продукції, тобто зростання вкладень у будівельну галузь, за 2016 рік Вінницька область зайняла 1 місце серед областей України ).

Чи вистачить грошей на амбітні плани обласної влади?

У своїй доповіді Валерій Коровій зупинився на позитивних змінах у галузі освіти і культури Вінниччини, особливо наголосивши на збільшенні заробітних плат учителям, які вже за січень отримали виплати за новою тарифною сіткою із суттєвим збільшенням.Переглядів: 2238
Поширень: 0