Вінницька обласна рада, сьогодні 16 березня, ухвалила рішення звернутися до президента П. Порошенка, прем"єр-міністра В. Гройсмана та голови ВРУ А. Парубія.

16 березня відбулось засідання 16 позачергової сесії обласної Ради. Перед початком, за ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника, присутні вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

У роботі позачергової сесії взяли участь 56 депутатів із 84 загального складу Ради. Був обраний секретаріат: від політичної партії об’єднання «Самопоміч» - Євген Власюк, від БПП «Солідарність» - Дмитро Чаленко, від ВО "Батьківщина" - Владислав Рой.

Вінницька облрада підтримала рішення РНБО щодо блокади окупованого Донбасу

Нагадаємо, що позачергову сесію було ініційовано в результаті зустрічі із активістами Вінниччини, яка відбулася 14 березня.

Також 15 березня відбулось кілька засідань президій обласної Ради. Під час останнього засідання, яке пройшло тривало до пізнього вечора, керівники депутатських фракцій та члени президії ухвалили спільне рішення - включити до порядку денного позачергової 16 сесії узгоджений проект рішення та текст звернення. Воно було прийнято в результаті спільних дій депутатів і громадськості та згідно з рішенням, ухваленим 15 березня 2017 року Радою національної безпеки і оборони України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України.

Вінницька облрада підтримала рішення РНБО щодо блокади окупованого Донбасу

У зверненні, ухваленому на сесії, наголошувалось на необхідності об’єднання зусиль влади і громадськості всіх рівнів для припинення переміщення товарів через лінію зіткнення; нейтралізацію будь-яких провокацій, забезпечення рішень щодо діяльності підприємств, установ, зокрема, банківських, з російським капіталом; невідкладного вжиття всіх заходів щодо звільнення полонених; внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту «Про тимчасово окуповані території» та прийняття його в цілому; припинення кримінальних справ та переслідувань учасників блокади; надання правової оцінки посадовим особам правоохоронних органів, які брали участь в розгоні учасників блокади.Протягом 15 березня депутати 5 разів збиралися у сесійній залі, аби розглянути одне питання: «Про звернення представників громадських об’єднань до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б., голови Верховної Ради України Парубія А.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В. щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України». Однак, через відсутність кворуму, сесійне засідання так і не було відкрито.

Вінницька облрада підтримала рішення РНБО щодо блокади окупованого Донбасу

Вінницька облрада підтримала рішення РНБО щодо блокади окупованого Донбасу

Під час голосування депутати підтримали вищезазначене рішення більшістю голосів - 53 з 56 присутніх.

Під час голосування депутати підтримали вищезазначене рішення більшістю голосів - 53 з 56 присутніх.Переглядів: 2954
Поширень: 0