Голова облдержадміністрації наказав усунути перешкоди для розвитку бізнесу Очільник області вимагає переглянути встановлені місцевими органами влади регуляторні акти та рішення, що стримують розвиток бізнесу. Про це сказано в окремому дорученні щодо сприяння розвитку підприємництва в області за № 01-1-17-6929 від 12 листопада.

Голова облдержадміністрації доручив головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного прискорити процес дерегуляції підприємницької діяльності на місцевому рівні. Микола Джига хоче побачити конкретні пропозиції щодо сприяння розвитку бізнесу. Для цього місцеве керівництво повинно активізувати роботу з місцевими галузевими радами підприємців з метою детального вивчення проблемних питань, пов\'язаних з діяльністю суб\'єктів підприємницької діяльності та розробити відповідні заходи.

Губернатор вказав на необхідність підвищення ефективності роботи дозвільних центрів. У зв’язку з чим доручив завершити прийняття регламентів отримання документів дозвільного характеру, які видаються виключно через дозвільні центри місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Окрім того, Микола Джига доручив своєму заступнику з фінансово-економічних питань Володимиру Борецькому провести протягом листопада засідання колегії регіональних галузевих рад підприємців при облдержадміністрації з метою виявлення найгостріших проблем, які потребують вирішення на обласному рівні.

Для довідки:
Протягом поточного року в області спостерігається тенденція до зростання новостворених суб\'єктів малого бізнесу-фізичних осіб.

За 9 місяців 2010 року започаткували діяльність 8784 новостворених суб\'єктів господарювання, що на 38% більше ніж у відповідному періоді 2009 року, із яких 600 юридичних осіб (на 6,5% менше) та 8184 фізичних осіб-підприємців (на 42,5% більше).

Зростання кількості новостворених фізичних осіб-підприємцїв зафіксовано у всіх районах та містах області окрім Чернівецького району. Жодної юридичної особи не створено у Піщанському районі.

Загальна сума надходжень до бюджетів усіх рівнів від діяльності суб\'єктів малого підприємництва за 9 місяців поточного року - 384,9 млн.грн.., що становить 17% від загальних обсягів надходжень і на 60,7 млн.грн., або на 18,7% більше, ніж за відповідний період минулого року. Надходження до місцевих бюджетів від діяльності малого бізнесу зросли на 46,0 млн.грн., або на 23,3%.


Переглядів: 2971
Поширень: 0