Виконавчий комітет Вінницької міської ради оголошує конкурс на право оренди вільних об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці:

Об’єкт № 1: вбудовані приміщення загальною площею 89,4м2 цокольного поверху п’ятиповерхового будинку по пров. К.Маркса, 11.

Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди – 1650,00грн., крім того ПДВ.

Цільове використання приміщень:

- розміщення хімчистки, пральні загального користування, майстерень з ремонту електропобутових товарів, ремонту одягу, взуття, годинників, побутових виробів та предметів особистого вжитку, перукарні, за умови погодження з міською санепідемстанцією та управлінням МНС України в Вінницькій області.

Об’єкт №2: частина вестибюлю загальною площею 1,0м2 першого поверху стаціонарного відділення міської клінічної лікарні №3 по вул. Маяковського, 138.

Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 200,00грн., крім того ПДВ.

Цільове використання приміщень:

- розміщення торговельного автомату, що відпускає продовольчі товари (приготування гарячих напоїв), за умови погодження з міською санепідемстанцією та управлінням МНС України в Вінницькій області.

Об’єкт №3: частина вестибюлю загальною площею 1,0м2 першого поверху стаціонарного відділення міської клінічної лікарні №3 по вул. Маяковського, 138.

Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 500,00грн., крім того ПДВ.

Цільове використання приміщень:

- розміщення банкомату, за умови погодження з міською санепідемстанцією та управлінням МНС України в Вінницькій області.

Об’єкт №4: частина вбудованих підвальних приміщень загальною площею 53,3м2 чотириповерхового житлового будинку по вул. Ч. Партизан, 7.

Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 1950,00грн., крім того ПДВ.

Цільове використання приміщень:

- розміщення офісних приміщень, за умови погодження з міською санепідемстанцією та управлінням МНС України в Вінницькій області.

 

Об’єкт №5: частина приміщень загальною площею 64,6м2 одноповерхової будівлі гаражів (літ. З, №3) комунального підприємства «Вінницьке шляхове управління» по вул. Привокзальна, 3.

Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 2050,00грн., крім того ПДВ.

Цільове використання приміщень:

- розміщення: майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів; торговельного об’єкта з роздрібного та оптового продажу непродовольчих товарів (запчастини автомобілів, будівельні матеріали); майстерні по ремонту побутової техніки, за умови погодження з міською санепідемстанцією та управлінням МНС України в Вінницькій області.

Об’єкт №6: вбудовані підвальні приміщення загальною площею 304,6м2 прибудови до дев’ятиповерхового житлового будинку по вул. Квятека, 16-16а.

Розмір стартової орендної плати об’єкту за перший місяць оренди 500,00грн., крім того ПДВ.

Цільове використання приміщень:

- розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту, за умови погодження з міською санепідемстанцією та управлінням МНС України в Вінницькій області.

Основні умови конкурсу

Учасники конкурсу - юридичні та фізичні особи (суб’єкти підприємницької діяльності).

Учасникам конкурсу необхідно подати до виконкому міської ради (м. Вінниці, вул. Соборна, 59, І-й поверх, робоче місце №3) наступні документи:

а) заяву на участь в конкурсі (з зазначенням характеру використання об’єкта);

б) відомості про учасника конкурсу:

 • копії установчих документів (статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про включення до ЄДРПОУ, свідоцтво платника податку, довідка статуправління, наказ про призначення керівника) - для юридичних осіб;
 • копія паспорту, свідоцтва про державну реєстрацію, свідоцтва платника податку, копія ідентифікаційного номеру - для фізичних осіб;
 • довідку з Державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості перед бюджетом;
 • доручення, оформлене належним чином, видане представнику юридичної особи;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу;

в) техніко-економічне обґрунтування оренди (подається у закритому конверті), у якому зазначаються:

 • цінові пропозиції з орендної плати;
 • варіанти поліпшення орендованого майна;
 • додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта оренди;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання вимог конкурсу;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо забезпечення сплати орендної плати;
 • додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкта;
 • інші зобов’язання, які бере на себе переможець конкурсу.

Визначення переможця конкурсу:

Переможцем буде визнано учасника, який запропонує найбільший розмір орендної плати об’єкту за перший місяць оренди та найкращі умови оренди приміщення. Підбиття підсумків конкурсу здійснюється конкурсною комісією по визначенню права оренди вільних об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці.

Термін прийняття заяв та документів на участь в конкурсі до 07.07.2011 року включно.

Конкурс відбудеться 11.07.2011 року за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

Ознайомитися з об’єктом оренди можна у понеділок, середу та п’ятницю з 10.00 до 11.30 або у вівторок та четвер з 14.00 до 15.30.

Додаткова інформація

Для переможців конкурсу, після укладення договору оренди, на підставі його звернення, буде застосовуватися тимчасовий пільговий режим нарахування плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Вінниці, який схвалений рішенням Вінницької міської ради від 19.02.2010р. №2710, зі змінами до нього від 24.12.2010р. №79 шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди з дати підписання договору до 31.12.2011р. (крім об’єкта №3).

Додаткову інформацію про умови проведення конкурсу та застосування тимчасового пільгового режиму нарахування плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Вінниці можна отримати в робочі дні з 9.00 до 17.00 за тел. 59-52-94 щоденно (крім суботи та неділі).
 


Переглядів: 4870
Поширень: 0