19 пластикових каністр зі спиртом вчора у м.Бершаді затримали працівники ДАІ. Загальним об’ємом 665 літрів перевозив 37-річний житель Одеської області на «Жигулях».

Увагу працівників Державтоінспекції привернула жінка, яка телефонувала з мобільного і застережливо озиралася. Вона була з чоловіком, який також помітно нервував, щойно побачив патрульний автомобіль ДАІ. Прослідкувавши за парочкою, правоохоронці помітили у лісопосадці легковик. Підозри не змусили себе довго чекати. Чоловік сів у авто і спробував тікати, спрямувавши рух прямо на державтоінспектора, який вже у ту мить перекрив собою дорогу. Він одразу потягнувся рукою до кобури зі зброєю, тож утікач, запримітивши це, вирішив зупинитися.

В салоні та багажнику «ВАЗ-2107» було знайдено аж дев’ятнадцять 35-літрових каністр зі спиртом. На вантаж документів немає, тож історією його походження і маршруту займаються слідчі органи. Наразі лише відомо, що спирт везли з півдня до Бершаді польовими та лісовими дорогами. Слідству ще належить дізнатися і постачальника і замовника, адже з усього видно, що оборудка з останнім зірвалася у останню мить. Вантаж затримано, автомобіль поставлено на арештмайданчик.


Переглядів: 5658
Поширень: 0