В раціон харчування учнів включать свіжі овочі та фрукти, а також молочні продукти?Місцеві органи влади повинні знаходити можливості для включення в раціон учнів свіжих фруктів та овочів, а також молочних продуктів. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола Джига після відвідання загальноосвітньої школи №1 в селищі Турбів. Адже здорове харчування, підкреслив очільник області, - запорука нормального розвитку дитячого організму.

Якісне харчування має бути нормою для всіх закладів освіти області, підкреслює голова облдержадміністрації. На сьогодні, зауважив він, лікарі фіксують відхилення у здоров’ї у 80% дітей. Тому у меню школярів мають бути свіжі, безпечні і корисні продукти. Без здорового харчування найменших жителів області програма оздоровлення населення в цілому не можлива, наголосив Микола Джига.

В раціон харчування учнів включать свіжі овочі та фрукти, а також молочні продукти?Оглянувши їдальню Турбівської школи №1 та перевіривши умови приготування учнівських сніданків та зберігання продуктів, голова облдержадміністрації зробив невтішні висновки. «В мене багато є запитань до харчування дітей в школах. Все – з пакетів. Молоко, соки – з пакетів. Свіжого молока для дітей я не побачив. В раціоні повинні бути забезпечені якісні свіжі фрукти і овочі, адже в нашій аграрній області є усі можливості для цього», - сказав він.

Також Микола Джига наголосив на необхідності дотримання усіх санітарно-гігієнічних норм в навчальних кімнатах, спортзалах та приміщеннях загального користування.

 


Переглядів: 3463
Поширень: 0