30 років провів за гратами 49-річний житель Гайсинського району, якого затримали за підозрою в скоєнні розбійного нападу на подружжя в селі Мітлинці.

Чоловік та жінка недавно переїхали в село, купивши на окраїні села будинок, який пустував останні сім років. Жили досить скромно. Пізно ввечері вони почули чиїсь кроки. Коли чоловік вибіг на звуки в темряві він побачив силует невідомого, який накинувся на нього. Злочинець проник в будинок через незамкнені вхідні двері.

Зав’язалася бійка з господарем, під час якої нападник завдав йому удару ножем. Після цього розбійник з викраденими речами втік з будинку.

Лікарі швидкої допомоги констатували в 34-річного потерпілого проникаюче поранення в живіт. Зловмисник виніс старенький фотоапарат, мобільний телефон, 100 гривень та паспорти господарів.

Невідомий злочинець посіяв страх в селі, місцеві жителі боялися ввечері виходити на вулицю та якнадійніше зачиняли двері. Тож люди всіляко сприяли міліції, яка займалася пошуками злочинця, надавали будь-яку інформацію, яка могла б у цьому допомогти.

За словами начальника УКР УМВС в області Олександра Глянька, близько 40 чоловік міліції були задіяні до пошуків в цьому та сусідніх селах, проводили подвірний обхід, перевіряли нежилі будинки, закинуті ферми.

А злочинець тим часом два тижні переховувався в лісі, облаштувавши собі лігвище. Виходив зі схованки вночі, аби поповнити запаси їжі та води. Затримали його у цьому ж селі .. переодягненого в жіночий одяг. Жіночий халат та хустка явно йому не пасували. Підозрілу «жінку» побачили люди, нею ж зацікавилася міліція.

Зловмисника доправили до районного відділу міліції. З’ясувалося, що 49-річний затриманий в минулому тричі відбував покарання в місцях позбавлення волі. Чоловік провів за гратами 30 років.

За фактом скоєння розбійного нападу, скоєного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень відповідно до ч.4 ст.187 КК України порушено кримінальну справу. Підозрюваному загрожує від 8 до 15 років ув’язнення.


Переглядів: 2735
Поширень: 0