Одним із перших підприємств, яке підтримало ініціативу Калинівської районної влади щодо реконструкції центральної районної лікарні, є Калинівський машинобудівний завод. Для реалізації цього проекту машинобудівним заводом витрачено уже більше 100 тисяч гривень.

Минулий рік був доволі успішним для Калинівського машзаводу зокрема, у 2011 році тут було випущено готової продукції на 82 млн.грн., на 10% нарощено обсяги виробництва проти 2010 року. Це дозволило стабільно виплачувати заробітну плату, вкладати кошти в модернізацію підприємства, його розвиток.

Були прийняті і нові технічні рішення. Спеціалістами підприємства модернізовано кагатоукладачі, розроблено і впроваджено ряд обладнання для молокопереробної та хлібопекарської галузі. Зокрема, хлібопекарські печі марки А–2 ХПК працюють у Білорусі, а також недалеко від нас – у Вінниці та Хмільнику.

Підприємство працює переважно на експорт – понад 70% готової продукції відправляється замовникам у Російську Федерацію, Білорусь та Туреччину.Переглядів: 5379
Поширень: 0