Конкурс з продажу 50% акцій енергопостачального підприємства ПАТ "Вінницяобленерго" (м. Вінниця), запланований на п\'ятницю, 3 лютого, не відбувся через відсутність кворуму в комісії Фонду Державного майна України.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомили в прес-службі ФДМУ.

"Конкурс не відбувся через відсутність кворуму", - повідомили в комісії.

За словами співрозмовника агентства, з семи членів комісії, які мають право голосу, на конкурсі були присутні лише три: два члени комісії, які представляють ФДМУ і представник ПАТ "Вінницяобленерго". "Всі решта членів комісії не зареєструвалися для засідання", - повідомили в ФДМУ.

Про дату наступного конкурсу буде повідомлено пізніше. "Для цього треба зібрати комісію і визначити нову дату. Це рішення приймається виключно комісією", - поінформували в ФДМУ.

Як повідомляло агентство, в п\'ятницю, 3 лютого 2012 року мав відбутися конкурс з продажу 50% акцій ПАТ "Вінницяобленерго". У конкурсі мали взяти участь ТОВ "Луганське енергетичне об\'єднання" (м. Луганськ), ПАТ "Львівобленерго" (Львів) та ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" (Київ).

Нагадаємо, що попередній конкурс з продажу 50% акцій ПАТ "Закарпаттяобленерго" не відбувся з тієї ж причини.Переглядів: 3175
Поширень: 0