Пожежа в лісі с. Берізки Чечельницького району19 червня близько 18 години надійшов виклик про пожежу лісового масиву в селі Берізки Чечельницького району Вінницької області, що належить Державному підприємству «Бершадський Райагроліс».

Пожежа швидко поширювалася лісовим масивом у зв’язку з підвищеною температурою та швидким вітром. З рештою вогонь охопив 3 гектари лісових насаджень. Пожежу вдалося ліквідувати лише близько 20-ої години. За попередніми підрахунками завдано збитку на суму 35 тисяч гривень. І ця подія не є поодинокою.

Пожежа в лісі в Чечельницького районуЗ початку року на території області виникло дві пожежі лісових масивів, що в 2 рази менше, ніж у 2011 році. Завдано матеріальних збитків на суму 72 тисячі 800 гривень, що в 14,5 разів більше, ніж торік.

У поточному році Управлінням Держтехногенбезпеки у Вінницькій області направлено матеріали на розгляд обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо підготовки до протидії пожежам у природніх екосистемах, забезпечення реалізації заходів пожежної безпеки при підготовці об′єктів та населених пунктів області до роботи у весняно-літній пожежонебезпечний період 2012 року. Також на території області виготовлено та розмішено широкоформатні застереження до громадян, направлені на протидію пожежам у природніх екосистемах.Переглядів: 4913
Поширень: 0