«Пані Хаджинова або невигадана повість про прекрасну матір» – саме під такою назвою 24 червня у місті Жмеринка презентував свою книгу секретар Національної спілки письменників України, голова Вінницької письменницької організації та український письменник Михайло Каменюк.

Документальна повість характерна тим, що головною її героїнею виступає звичайна вчителька невеличкого подільського містечка Жмеринка, якій у день презентації книги виповнилося 78 років.

Галина Хаджинова(Лісиченко) – не тільки успішна жінка, яка за свого трудового життя була не лише відмінним російським словесником-філологом у Жмеринській школі №2, а потім завідувачем міськвно, але і прекрасна матір трьох дітей, яка зуміла виховати їх високоморальними, відповідальними за свої вчинки громадянами.

Книга написана російською мовою і щиро проілюстрована уміло вмонтованим у ній фотофільмом «77 миттєвостей життя». Автор висловив сподівання, що вона буде корисною і молодому педагогу, і молодій матері, і взагалі усій молоді.Переглядів: 4401
Поширень: 0