Прокуратура Чечельницького району контролює проведення перевірки за фактом смерті одинадцятирічного хлопчика у Чечельницькій районній лікарні, який помер, за висновками судово-медичного експерта, через остеоміеліт правої стегнової та великої гомілкової кістки, сепсис. На разі проводиться і ряд судово-медичних досліджень зразків частин різних органів померлого.

Під час дослідчої перевірки встановлено, що лікування хлопчика проводилось лікарями районної лікарні згідно рекомендацій лікарів дитячої обласної лікарні та центру медицини катастроф, про що є відповідні записи в медичній документації. У зв’язку з прогресуванням захворювання та появою нових вогнищ ураження його було двічі прооперовано обласним дитячим хірургом, але хлопчик помер.

За результатами перевірки слідчим СВ Чечельницького РВ УМВС прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи в зв’язку з відсутністю складу злочину у діях медпрацівників.

На даний час прокуратурою Чечельницького району витребувано відмовний матеріал та перевіряється законність й обгрунтованість прийнятого рішення.

Як ми повідомляли раніше, мати звинувачує лікарів у халатності, яка призвела до смерті 11-річного синаПереглядів: 4555
Поширень: 0