Ветерани Державної податкової служби

Головний податківець Вінниччини Ірина Зленко звернулась до присутніх у концертній залі: «Шановні колеги! Я не можу вас назвати інакше, адже ви насправді є тим фундаментом, який дозволяє нам сьогодні злагоджено працювати та робити діяльність бізнесу ще комфортнішою. Ми передаємо ваш досвід із поколІрина Зленкоіння в покоління, як в естафеті. І я обіцяю, що колектив, який я очолюю, обов’язково примножить всі ваші надбання на податковій ниві! Ми також зробимо все можливе, щоб ваше дозвілля було яскравим і насиченим цікавими подіями, а питання побуту та оздоровлення вирішувались легко. Міцного вам здоров’я та довголіття!»

Віддаючи належну шану ветеранам та вручаючи подарунки, Ірина Зленко також наголосила, що кожна їхня пропозиція чи порада буде братися до уваги. Прозвучали слова подяки і від ветеранів за чудове свято, за те, що їх не забувають, організовують такі зустрічі. Ветерани з перших вуст дізналися про те, які кардинальні зміни та події визначають сьогодні життя податківців області, про перетворення, основу яких було закладено їхньою самовідданою та багаторічною працею.

Довідка:

Раніше традиційно 30 жовтня податківці відзначали своє професійне свято, яке з 2005 року було перенесене на 2 липня.Переглядів: 3509
Поширень: 0