Через бездіяльність службових осіб Кирнасівської сільської ради не забезпечено заходів для огородження території недіючого піщаного кар\'єру у смт Кирнасівка Тульчинського району Вінницької області та заборони вільного доступу до нього. Двоє дітей 1997 та 1999 років народження 02.12.2012 безперешкодно проникли на його територію, де трагічно загинули від зсуву піску.

Того ж дня прокуратурою Тульчинського району організовано внесення даних про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) до ЄРДР, та Тульчинським РВ УМВС України у Вінницькій області розпочато проведення досудового розслідування.

Як ми повідомляли раніше, 2 грудня на  стихійному піщаному кар’єрі смт. Кирнасівка стався зсув піску. В результаті проведення пошуково-рятувальних робіт з-під шару піску без ознак життя було вилучено тіла двох дітей. Внаслідок асфіксії під двометровим шаром піску загинули брат з сестрою, 1997 та 1999 років народження.Переглядів: 3052
Поширень: 0