Мешканці села Обідне на Вінниччині просять захистити тварин із колишнього колгоспу, які потерпають і здихають від холоду, голоду та бруду.

Із тисячі голів великої рогатої худоби, що колись були в господарстві, залишилась третина, стверджують селяни. Частину власники здали на м\'ясо, а решта повільно вмирає, повідомляється у сюжеті ТСН.

При цьому, територія навколо ферми всіяна трупами тварин.

Селяни переконують, що худобу нікому доглядати. Раніше в господарстві працювало 130 осіб, а сьогодні – заледве десяток, тому що люди звільнились через величезні борги із зарплати. Відтак, замордовані тварини потопають у багнюці і стоять голодними. У свою чергу, співвласниця господарства говорити і з людьми, і з журналістами відмовляється, хоча винна своїм працівникам по кілька тисяч гривень.

Колишні колгоспники переконані, що ферма нікому не потрібна, тому частину худоби намагаються вивезти на м\'ясокомбінат. В обласній прокуратурі стверджують, що було внесено подання головному ветеринарному лікареві про усунення порушень і притягнення відповідальних осіб.Переглядів: 6837
Поширень: 0