Селекторна нарада з головами облдержадміністрацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка відбулася 16 січня у Будинку Уряду. У нараді взяли участь перший заступник глави Адміністрації Президента України, Представник Президента України у Кабінеті Міністрів Ірина Акімова, Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, представники Міністерства фінансів, Держінвестпроекту, адміністрації Держспецзв’язку, голови обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Іван Мовчан, Любов Спірідонова

В обласній студії селекторного зв’язку Вінниччину представляли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, його заступник Любов Спірідонова та начальник обласного управління охорони здоров’я та курортів Лідія Діденко.

Іван Мовчан зазначив, що керівництво облдержадміністрації цілком розуміє завдання, які стоять перед Вінниччиною у модернізації системи надання екстреної медичної допомоги. В області запроваджено новий порядок звітності керівників районів перед головою облдержадміністрації у форматі щоквартальних співбесід. Одним із напрямків, на яких акцентується особлива увага під час проведення співбесід, є питання покращення якості надання екстреної медичної допомоги населенню області.

Голова облдержадміністрації зауважив, що за рахунок субвенцій з Державного бюджету у розмірі майже 12 млн.гривень на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для швидкої медичної допомоги вдалося покращити надання екстреної медичної допомоги із розрахунку з 2–6 грн до 27 грн на один виклик. Він повідомив, що наркотичними засобами і паливно-мастильними матеріалами бригади швидкої медичної допомоги області забезпечені повністю. Оснащення санітарними автомобілями складає близько 80%. За рахунок місцевих бюджетів у минулому році на Вінниччині закуплено 67 автомобілів, і 47 санітарних автомобілів – в рамках централізованих закупівель держави.

Керманич області наголосив на тому, що у минулому році на Вінниччині відновлено польоти санітарної авіації із залученням літака АН–2 та вертольота МІ–2 на базі комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» та Вінницького авіаремонтного заводу, на що виділено 600 тис. грн., здійснено вже 6 вильотів у віддалені райони та один виліт у м.Ужгород. В цьогорічному бюджеті області на забезпечення даної статті передбачено понад 1 млн. грн.

Раніше ми повідомляли про те, що 22 листопада 2012 року пперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2.Переглядів: 2621
Поширень: 0