Дві подружки - 14-річна учениця 8-го класу Олена та студентка одного із технікумів Могилів-Подільського 17-річна Віка вирушили до Вінниці. Попередньо неповнолітня студентка здала в ломбард свої золоті сережки. Отримані кошти подруги використовували  під час поїздки.

Батьки завжди довіряли донькам, суттєвих конфліктів між ними не виникало. Не замислюючись над наслідками свого вчинку, дівчата ввели в оману рідних, повідомивши їм, що перебувають у знайомої і скоро повернуться додому. Після цього вимкнули мобільні телефони.

Ніч та наступний день дівчата провели в обласному центрі, не виходячи на зв\'язок із батьками, які вже звернулися за допомогою в міліцію.

Ввечері, 26 березня, подружки приїхали у Могилів-Подільський, де їх зустріли працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей Могилів-Подільського міськвідділу міліції, які й повернули неповнолітніх додому. Правоохоронці провели профілактичну бесіду з дівчатами та їх батьками, щоб надалі уникнути подібних ситуацій.Переглядів: 4511
Поширень: 0