За матеріалами працівників управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю Вінниччини відкрито чотири кримінальних провадження за фактами безпідставного завищення тарифів на комунальні послуги.

В результаті проведення перевірок порядку формування, встановлення та застосування тарифів на комунальні послуги борці з економічною злочинністю з’ясували, що декілька комунальних підприємств Вінниччини, які постачають населенню теплову енергію, безпідставно підвищили тарифи для своїх споживачів. Люди були змушені платити їм на 30-40% більше, ніж передбачено законом.

З початку року відкрито чотири кримінальних провадження, пов’язаних з необґрунтованим завищенням тарифів за комунальні послуги зі збитками понад 1 млн. гривень, - каже начальник УМВС генерал Віктор Русин.

Так, протягом 2010 року посадові особи підприємства-постачальника теплової енергії одного з районів Вінницької області, зловживаючи службовим становищем сформували завищений тариф за послуги централізованого опалення. За словами начальника УДСБЕЗ Вінниччини Івана Наумова, це дозволило посадовцям незаконно отримати субвенцію із державного бюджету спрямовану на покриття різниці у тарифах. Лише за попередніми підрахунками державі завдано збитків на суму біля 700 тисяч гривень.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Переглядів: 3561
Поширень: 0