Працівники Жмеринської міліції розкрили особливо тяжкий злочин, скоєний відносно малолітньої дівчинки.

В міліцію про злочин повідомила матір дитини. Дівчинка поверталася зі школи з сусіднього села. Йшла звичною їй дорогою, тільки цього дня її однокласники затрималися, а дівчинка після занять сама пішла додому. На околиці села до неї підійшов невідомий чоловік та, заманивши у закинуте господарське приміщення, вчинив розпусні дії.

За словами начальника Жмеринського районного відділу міліції Олександра Прозоровського, аби розкрити цей злочин міліціонери опитували місцевих жителів, проводили подвірний обхід, перевіряли алібі осіб, схильних до вчинення правопорушень та тих, які мали проблеми з законом.

Пошуки злочинця не припинялися і вночі. Вже наступного дня підозрюваного затримали за місцем проживання в сусідньому селі. 19-літній молодик заховався від правоохоронців на горищі будинку.

Наразі він затриманий в ізоляторі тимчасового тримання та дає покази слідчим.

За даним фактом слідчим управлінням УМВС відкрито кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст.153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої). Підозрюваному загрожує від 10 до 15 років ув’язнення.

Триває досудове слідство.Переглядів: 2644
Поширень: 0