Основною темою, що обговорювалась під час прес-конференції, були підсумки роботи галузі охорони здоров’я Вінниччини за перше півріччя поточного року.

прес-конференція. Лідія Діденко

Зокрема, Лідія Діденко зазначила, що у першому півріччі поточного року проведено ремонтні роботи у 109 амбулаторіях на суму 14,74 млн. грн, що складає 64,5% від річного плану, та 328 ФАПах на суму 14,93 млн. грн., що складає 49,8% від річного плану. Всього відремонтовано 437 заклади на загальну суму майже 30 млн.грн млн.грн., що значно більше запланованого на І півріччя 2013 року. До кінця поточного року заплановано відремонтувати близько 398 закладів на загальну суму біля 20 млн. грн.

прес-конференція

Відповідаючи на запитання журналістів, Лідія Діденко зауважила, що у І півріччі 2013 року відбулось подальше зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, в першу чергу закладів первинного рівня надання медичної допомоги, впроваджені зміни у підходах до формування оплати праці працівникам закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, реорганізація надання екстреної медичної допомоги. Закуплено медичного обладнання та комп’ютерної техніки на суму близько 60 млн.грн.Переглядів: 2690
Поширень: 0