юбов Спірідонова під час робочої поїздки до Тульчинського району.

Вона зауважила, що Президент України Віктор Янукович чітко визначив пріоритети щодо вирішальної ролі сімейного лікаря в наданні первинної медико-санітарної допомоги. Завітавши до щойно відкритої після ремонту Кинашівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, заступник голови ОДА, оцінюючи об’єм робіт, який провели по ремонту та оснащенню даного медичного закладу, зазначила: «Первинний рівень медичної допомоги сьогодні під особливою опікою влади. Перше завдання, яке поставив голова облдержадміністрації Іван Мовчан – створити належні умови для роботи сімейних лікарів. Результатом, якого спільними зусиллями обласної, районної влади та працівників медичної галузі досягли у Кинашеві ми можемо гордитися. Тепер треба зробити все, щоб люди навчились довіряти саме сімейному лікарю, щоб зростав той відсоток випадків, коли пацієнти розпочинали б і закінчували лікування саме в первинній ланці,у свого сімейного лікаря, як це є у 80 % випадків у Європі».

такий вигляд має Кинашівська амбулаторяї загальної практики сімейної медицини після ремонту

В порядку обміну досвідом на зустріч були запрошені сімейні лікарі із сіл Тульчинського району. Вони оглянули кабінети спеціалістів, лабораторію, денний стаціонар на 10 ліжок.

такий вигляд має Кинашівська амбулаторяї загальної практики сімейної медицини після ремонту

Завідувач Кинашівською амбулаторією ЗПСМ – лікар вищої категорії Іван Буженко, медичний стаж роботи якого 34 роки, поділився з колегами досвідом переобладнання приміщення амбулаторії,адже в його капітальний ремонт було вкладено 251тис.532 грн., дозакуплено обладнання на суму 524 грн. На проведення водогону та облаштування внутрішньої вбиральні було отримано благодійної допомоги на суму 8 тис.грн.

 лікар вищої категорії Іван Буженко

В лікарні працює 2 лікаря та 4 медичні сестри. Обслуговує Кинашівська амбулаторія ЗПСМ 3370 жителів.

Лідія Діденкоз колективом амбулаторії

Звертаючись до колективу амбулаторії та до колег первинної ланки з сіл району, директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко наголосила: «Новий формат роботи, яку запровадив голова ОДА – єдиний шлях вижити. Ми сьогодні сімейну медицину підняли з руїн. Нам ще далеко до ідеалу, але зворотнього шляху не буде! Сімейний лікар – основна постать у первинній ланці медичного обслуговування. Сьогодні влада робить усе, щоб створити належні умови для вашої роботи, а ваше першочергове завдання – іти в народ, завойовувати довіру, заключати договори на обслуговування з пацієнтами». Слідуючим кроком Лідія Діденко назвала забезпечення медичних закладів необхідними медикаментами. «Якщо це нам вдасться,то ми теж незабаром досягнем європейських показників – 80% і більше повного циклу лікування у первинній ланці, бо це найдоступніший і найдешевший для людей спосіб лікування. Це можливість розвиватися у напрямку профілактичної медицини».

 Кинашівська амбулаторяї загальної практики сімейної медициниПереглядів: 4539
Поширень: 0