Працівники вінницького управління державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали «на гарячому» сільського голову у Літинському районі. Посадовець вимагав у місцевого приватного підприємця 1600 гривень за надання приміщення в оренду. Підприємець звернувся по допомогу в міліцію.

Отримана інформація була успішно реалізована міліцією і під час отримання неправомірної вигоди керівника сільради затримали оперативники. Посадовець оцінив у таку суму вирішення питання про надання приміщення будинку культури для здійснення торгівлі одягом.

Підозрюваного у хабарництві затримали «на гарячому» у службовому кабінеті.

За словами начальника УДСБЕЗ УМВС підполковника міліції Івана Наумова, за ознаками ч.4 ст. 368 КК України відкрито кримінальне провадження (вимагання та отримання неправомірної вигоди). Такий злочин карається позбавленням волі строком від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльності на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Триває розслідування.

Читайте також: На хабарі у 75 тисяч гривень затримали керівника одного із відділів УДСНС у Вінницькій області.Переглядів: 3796
Поширень: 0