В зовнішній торгівлі Вінниччини певне місце належить країнам Американського континенту. Суб’єкти господарювання області налагодили торговельні стосунки з партнерами із 17 американських країн. В експорті Вінниччина співпрацює із 9 країнами, а в імпорті – із 14, повідомляє офіційне інтернет-представництво Вінницької ОДА.

Вінницька область та Америка

Обсяги експорту товарів за січень–липень 2013р. становили 24 млн.дол. США і збільшились, порівняно з січнем–липнем 2012р., в 2 рази, а імпорту – 5 млн.дол. і зменшились на 36%. Баланс зовнішньої торгівлі стабільно продовжує залишатись позитивним і становить 19 млн.дол., що свідчить про перевагу експортних операцій над імпортними.

Найбільшими торговельними партнерами в експорті товарів є Вірґінські острови (Брит.), Ґватемала та США. До Вірґінських островів (Брит.) експортувалась, в основному, олія соняшникова; до Ґватемали – електричні машини та устаткування, до США – мед натуральний, спирт етиловий, казеїн, прилади та апарати і електричні машини та устаткування.

Найбільшими імпортерами товарів є США, Аргентина, Бразилія та Чилі. В США Вінниччина закуповує наземні транспортні засоби, сільськогосподарську техніку та фармацевтичні товари, в Аргентині та Чілі – свіжі плоди та соки плодові, в Бразілії – соки плодові та лікарські засоби.Переглядів: 3257
Поширень: 0