7 жовтня близько 02:00 в с. Бірків Літинського району виникло загорання зернової сушарки на території приватного сільськогосподарського підприємства «Поділля Агро». На момент прибуття підрозділів пожежно-рятувальної служб из смт Літин та м. Хмільник вогнем було охоплено бункер, у якому знаходилося 15 тонн зерна соняшника. Збитки від пожежі становлять близько 100 тисяч гривень. Рятувальники запобігли поширенню пожежі на розташовані впритул зерносклад, сіносховище та тракторну техніку. Загалом врятовано майна на суму понад 100 тисяч гривень. За попередніми даними, причиною пожежі є порушення працівниками підприємства технологічного процессу.

          На Вінниччині двічі за ніч горіло одне й те саме сільгосппідприємство На Вінниччині двічі за ніч горіло одне й те саме сільгосппідприємство

О 05:25 в оперативно-координаційний центр УДСНС надійшло нове повідомлення про пожежу у с.Бірків. На цей раз вогонь охопив сіносховище площею 150 квадратних метрів, де зберігалося 65 тонн соломи. Для ліквідації пожежі було задіяно ДРПЧ смт Літин та 1-ДПРЧ м. Вінниці. Рятувальникам вдалося не допустити розповсюдження вогню на сусіднє сіносховище під відкритим небом. Збитки, завдані вогнем становлять більше 20 тисяч гривень.



Переглядів: 4345
Поширень: 0