В себе на батьківщині дана громадянка під приводом продажу квартири шахрайським шляхом заволоділа значною сумою грошей.

Жінка уклала фіктивний договір купівлі-продажу своєї квартири та, отримавши гроші, зникла. За інформацією місцевої поліції, розшукувана громадянка виїхала в Україну.

Як розповів начальник Управління карного розшуку УМВС України у Вінницькій області Олександр Глянько, за отриманим орієнтуванням працівниками міліції було встановлено, що схожа за прикметами жінка нещодавно оселилась у Тростянецькому районі. Перевіривши її дані, виявилось, що саме вона розшукується колегами з Казахстану.

Зараз жінка заарештована і знаходиться у ізоляторі тимчасового тримання. Наразі вирішується питання про її екстрадицію. На батьківщині зловмисниці все ж таки доведеться відповісти за законом за скоєний злочин.

Під час проведення міждержавної операції «Розшук», яка проводилась з 15 по 17 жовтня, на території Вінницької області працівниками міліції було розшукано 49 осіб, з яких 34 особи переховувалися від слідства та суду, 5 ухилялися від відбуття кримінального покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, 10 держборжників та неплатників аліментів. Серед затриманих правопорушників шестеро розшукувалися іншими державами.

Також правоохоронці розшукали 13 осіб, які рахувалися, як безвісти зниклі, та встановили особи трьох невпізнаних трупів.Переглядів: 2847
Поширень: 0