Щоб особисто оцінити ситуацію на цій ділянці кордону та з’ясувати актуальні для прикордонників проблеми, голова обласної державної адміністрації поспілкувався з керівником прикордонного загону та заступником начальника митного поста «Піщанка» Вінницької митниці. А відтак, пообіцяв підтримку у вирішенні першочергових завдань.

Анатолій Олійник відвідав пункт пропуску через державний кордон України «Болган», що у Піщанському районі

«Усі організаційні та мобілізаційні заходи, передбачені нормативними документами, виконуються планово як обласним військкоматом, так і іншими установами, участь яких передбачена відповідними директивами. Що стосується матеріально-технічного забезпечення – будемо вживати усіх необхідних заходів, щоб наші прикордонники відчували підтримку, - зазначив Анатолій Олійник, спілкуючись із журналістами. - Наскільки я поінформований, ситуація на пункті пропуску керована. Дії охочих «підігріти» ситуацію на цій ділянці кордону відсутні або ж контрольовані. А що стосується середньої статистики по руху пасажирського автотранспорту й вантажних автомобілів – ці показники, порівняно з минулим роком, зменшились».

Анатолій Олійник відвідав пункт пропуску через державний кордон України «Болган», що у Піщанському районі

Як повідомив командир Могилів-Подільського прикордонного загону полковник Рустам Алієв, охорона державного кордону здійснюється у посиленому режимі, прикордонний контроль у пунктах пропуску також здійснюється за посиленим варіантом. Особовий склад націлений на виконання поставлених завдань, морально-психологічний стан персоналу задовільний.

Анатолій Олійник відвідав пункт пропуску через державний кордон України «Болган», що у Піщанському районіПереглядів: 7829
Поширень: 0