Свято-Феодорівський монастир, що в смт. Вапнярка Томашпільського району, прийняв біженців з Донецької області та розмістив їх для проживання у вільних монастирських келіях.

За даними прес-служби УПЦ КП, у монастирі біженці забезпечені всім необхідним, але й самі вони активно допомагають у повсякденних справах обителі: прибирають храм, келії, доглядають за квітами, городом, садом.

Загалом нині на Вінниччині проживає 1488 громадянина з Донецької та Луганської областей, які офіційно звернулись та зареєструвались в єдиній базі переселених громадян. Однак як повідомляють у Департаменті соціальної політики облдержадміністрації, фактична чисельність таких громадян значно більша, однак з різних причин, не всі мають бажання офіційно реєструватись.

Крім того, з березня по липень поточного року до області приїхало 293 сім’ї – (816 осіб) громадян України з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Із них 85 сімей – (320 осіб) приїхали зареєструвались та поїхали з території області На сьогодні в області проживає 496 осіб, більшість з них (336 осіб) розселені в приватні будинки - в 18 районів та 5 містах області, в тому числі 178 осіб в м. Вінниця.

Із переселених громадян за отриманням соціальних виплат та пенсій звернулась 693 осіб, з яких 327 особам проводяться виплати.

З 790 переселених дітей:

  • 50 організовано навчання у дошкільних навчальних закладах.
  • 46 студентів навчаються у ВНЗ І-IV рівнів акредитації.
  • 138 школярам, які тимчасово приїхали та проживають на території області (в сім’ях рідних та близьких) організовано шкільний навчальний процес, в тому числі по місцю компактного проживання.

Із 934 працездатних переселенців до центру зайнятості області звернулось 128 осіб, з них:

  • 19 – працевлаштовано,
  • 91 – призначено допомогу по безробіттю.

До органів міграційної служби області звернулося 247 особи за наданням різних видів адміністративних послуг, з них 8 особам відновлено документи.

Всього в реєстрі житла для тимчасового проживання переселених осіб зареєстровано 160 об’єкти для 828 громадян, з них 134 об’єкти приватного сектору для 498 осіб.Переглядів: 6470
Поширень: 0