В рамках оголошеного ви­конкомом Жмеринської міськра­ди тижня сталої енергії, присвя­ченого ощадливому використан­ню енергоносіїв учні загально­освітньої школи І-ІІІ ст. №3 зібрали майже 24 кілограми використаних батарейок та акумуляторів, що відправились на утилізацію. Це найкращий результат серед на­вчальних закладів міста. А от переможцем се­ред міських школярів за кількістю зібраних батарейок став четвертокласник Ілля Гніца, його власний рекорд - 80 батарейок.

Окрім того, в ході тижня сталої енергії школярі брали участь у конкурсах, писали творчі роботи та малювали малюнки на відповідну тематику. Також учням про­вели екскурсію до котельні, кот­ра донедавна функціонувала на природному газі, а тепер - на де­ревині.

Учительський колектив збага­тив програму тижня сталої енергії власними напрацюваннями. В результаті з’явилися на­вчальні посібники: «Енергозбереження - новий стиль мого життя», «За енер­гозбереженням - майбутнє».

Протягом Тижня сталої енергії учні 7-9 класів писали твори щодо заощадження енергоносіїв і ско­мпонували художньо-публіцис­тичні твори у посібнику «Я крап­линка твоя, рідна Земле моя».

А завершився тиждень сталої енергії тематичною конференці­єю «Застосування енергозберіга­ючих технологій», де йшлося про те, як потрібно раціонально вико­ристовувати воду, тепло й елект­роенергію.Переглядів: 2783
Поширень: 0