Працівники Ладижинського відділу ДАІ затримали п’яного автогонщика. Чоловік, помітивши екіпаж правоохоронців, намагався утекти аби уникнути покарання.

Під час несення служби поблизу однієї з заправок Ладижина державтоінспектори помітили, що на стоянці неправильно паркується автомобіль. Працівники ДАІ вирішили зробити зауваження водію, однак автомобіль несподівано рушив з місця.

За характером руху автомобіля міліціонери зрозуміли, що за кермом може бути нетверезий водій. Вимоги інспекторів зупинитися порушник проігнорував, тому довелося його переслідувати.

Погоня тривала недовго – горе-водію перекрили дорогу та затримали.

Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП (керування автомобілем у нетверезому стані) яка передбачає накладення штрафу на водіїв до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк до двох років.

Працівники ДАІ Ладижинського міського відділу міліції звертаються до водіїв з проханням не сідати за кермо автомобіля в стані алкогольного сп’яніння а також бути уважними на автошляхах, виявляти взаємоповагу та ввічливість до всіх учасників дорожнього руху, дотримуватися транспортної дисципліни. Пам\'ятайте, що від кожного з вас залежить безпека на дорогах, життя інших людей та ваше власне життя.Переглядів: 3034
Поширень: 0