На початку листопада 2014 року українська діаспора з м. Дрезден (Німеччина) звернулись до обласної державної адміністрації у вирішенні питання надання гуманітарної допомоги з Німеччини переселенцям з Луганської та Донецької областей, які проживають у Вінницькій області.

Управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації взяло на себе відповідальність у посередництві цієї шляхетної справи. Начальник управління Ігор Салецький разом із представником української діаспори Дудченко О.М. розпочали свою роботу з Барського району і мали можливість зустрітись в приміщенні управління соціальної політики Барської райдержадміністрації з переселенцями, які на даний час проживають у сс. Копайгород та Ялтушків Барського району, а також у м. Бар.

Українці, які проживають в Німеччині, передали гуманітарну допомогу переселенцям зі Сходу

Українці, які проживають в Німеччині, передали гуманітарну допомогу переселенцям зі Сходу

1 грудня цього року на території Барського Свято-Успенського собору була доставлена та роздана гуманітарна допомога (у вигляді ковдр, подушок, постільної білизни та речей для малолітніх дітей), яку потребували переселенці. Представник української діаспори запевнила, що це лише частина того, що можна було зібрати за малий проміжок часу і пообіцяла й надалі поширювати поле своєї діяльності для допомоги співвітчизникам.Переглядів: 3543
Поширень: 0