Алкогольні напої відомих світових брендів без відповідних документів на суму близько 150 тисяч гривень, які мали потрапити на прилавки магазинів Києва, Дніпропетровська, Харкова, Одеси та Вінниці, виявили працівники міліції на складах одного з приватних поштових перевізників. За документами виявлена алкогольна продукція була оформлена як автохімія.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області Станіслав Маклаков, під час огляду складських приміщень та перевірки документів, оформлених на відправлення посилок, працівники міліції спільно з працівниками СБУ виявили елітну алкогольну продукцію відомих світових брендів без дозвільних документів, які б свідчили про її якість, походження та відповідність держстандартам. За документами перевізника у ящиках, з алкогольними виробами, мала б бути автохімія.

Замість автохімії на поштовому складі у Могилів-Подільському виявили елітні напої

Сума виявлених підакцизних товарів, серед яких горілка «Jelzin», «Absolut Blue Light», віскі «Mac Arthurs», «Hankey Bannister», «Macallan», «Jameson», ром «Bacardi», текіла «Montezuma» та лікери, становить близько 150 тисяч гривень.

Замість автохімії на поштовому складі у Могилів-Подільському виявили елітні напої

Слідчим відділом міліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), яка передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.Переглядів: 3907
Поширень: 0