23 лютого відбулась робоча нарада з підготовки до проведення в області п’ятої Всеукраїнської соціальної акції «Зробимо Україну чистою! – 2015».

«Акція «Зробимо Україну чистою!-2015» покликана не тільки залучити щонайбільше свідомих громадян до прибирання свого міста чи селища від сміття, а також виховувати відповідальність кожного українця за навколишнє середовище, в якому ще жити майбутнім поколінням наших співвітчизників»,- підкреслила Наталя Заболотна.

За визначенням координатора обласного етапу акції «Зробимо Україну чистою!-2015» Вероніки Авдєєвої, головними її напрямками є еко-виховання, благоустрій та правильне поводження з відходами.

Вона також повідомила, що цьогоріч Україна проводить дану екологічну акцію як повноправний учасник загальносвітового руху “Let’s do it, world”, що об’єднує понад 11 мільйонів людей в 112 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Тож усі бажаючі можуть долучитись до наймасштабнішого прибирання країни 25 квітня 2015 року.

В проекті беруть участь громадські організації, комерційні та не комерційні, компанії і державні підприємства, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Цьогоріч Вінницька область вже вп\'яте долучиться до Всеукраїнської соціальної акції "Зробимо Україну чистою!"

У рамках проекту відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко – квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко – форуми, майстер – класи, та щорічний Всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду.

«Ми зараз ведемо пошук креативних людей, які б допомогли зробити «день генерального прибирання» святом, що запам’ятається як безпосереднім учасникам акції,так і пересічним громадянам. Можна прибрати своє місто чи село, а можна просто не смітити і так долучитись до всесвітньої екологічної акції»,- підкреслила Вероніка Авдєєва.

Учасники наради вирішили впродовж двох тижнів визначитись із локаціями прибирання під час акції 25 квітня та заручились підтримкою департаментів екології і житлово-комунального господарства та інфраструктури ОДА у частині вивезення зібраного та посортованого сміття.

Долучайтесь до всесвітнього руху за чистоту нашого довкілля!

Let’s do it, Ukraine!Переглядів: 3171
Поширень: 0