По завершенню першого етапу четвертої хвилі мобілізації, на Вінниччині відразу розпочався другий. Про це сьогодні, 10 березня, повідомив під час брифінгу заступник військового комісара-начальник відділу обліково-мобілізаційної роботи полковник Олег Вінницький.

За його словами, з 9 березня військовозобов’язані вінничани почали відправлятися до навчальних центрів, де удосконалюватимуть свої знання з військової справи.

«В основному, під час другого етапу мобілізації будемо призивати військовозобов’язаних старшинського, сержантського та солдатського складу. По призову офіцерів Вінниччина виконала завдання під час першої етапу. Цього разу плануємо мобілізувати значно менше, ніж в попередню чергу – майже 800 військовозобов’язаних» – зазначив Олег Вінницький.

На Вінниччині стартував другий етап четвертої хвилі часткової мобілізації

Усі мобілізовані пройдуть обов’язкову підготовку на базі навчальних центрів Збройних Сил України, де з ними займатимуться штатні інструктори, які брали безпосередню участь в бойових діях в зоні АТО.

В залежності від військової спеціальності вона триватиме від 26 до 40 днів. І лише після цього призвані військовослужбовці будуть розподілені по військовим частинам, де готуватимуться до виконання бойових завдань. Тільки після закінчення навчання, бойового злагодження та забезпечення всім необхідним спорядженням - зброєю та військовою технікою, бійці будуть направлені для виконання завдань.

«Так само як і під час першої черги в зоні АТО зараз найбільш затребувані такі військово-облікові спеціальності, як танкісти, зенітники, артилеристи, розвідники, зв’язківці» – наголосив Олег Вінницький.Переглядів: 3687
Поширень: 0