Протягом 2014 року на роботи із благоустрою із місцевих бюджетів було направлено близько 128 млн. грн.

На початок поточного року розроблено 103 схеми санітарної очистки населених пунктів, по всіх інших населених пунктах затверджено графіки вивозу сміття.

В минулому році було виконано комплекс робіт по упорядкуванню паспортизованих сміттєзвалищ та роботи із благоустрою.

До цих робіт залучалось широке коло громадськості, учнівської та студентської молоді - понад 160 тис. чол.

«На жаль, з початку цього року не спостерігається активності із санітарної очистки та благоустрою територій області. Так, дороги та узбіччя захаращені, зелені зони не впорядковуються, дворові території не прибрані, береги водойм не очищені. І так можна перелічувати ще довго»,- підкреслив на щотижневій апаратній нараді директор департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації Анатолій Вакар.

З метою здійснення комплексу заходів благоустрою населених пунктів області, головою обласної державної адміністрації затверджено розпорядження від 02 березня № 130 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області.

На даний час на рівні районів приймаються відповідні плани заходів. Визначено основні напрямки дій та загальний перелік робіт. Територіальні громади мають при настанні відповідних погодних умов приступити до виконання робіт із благоустрою.

На виконання заходів із благоустрою в місцевих бюджетах у 2015 році заплановано виділити 200 млн. грн.

Звісно, санітарну очистку території необхідно проводити не лише під час акції весняного прибирання, а й постійно протягом року. На даний час готується оновлене розпорядження голови ОДА щодо проведення безстрокової акції із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах області.Переглядів: 2210
Поширень: 0