Мешканець Тульчинського району у гаражі налагодив виробництво та фасування посівного матеріалу кукурудзи під маркою відомих виробників. За допомогою фарби звичайне насіння ставало «фірмовим».

Підпільний цех був розташований у кооперативному гаражі села Кинашів. Фальсифіковане насіння реалізовували фермерським господарствам Вінниччини. Ринкова вартість 1 мішка складала більше 3 000 гривень.

Організатором підпільного цеху виявився місцевий житель. Для виготовлення та фасування продукції чоловік за необхідності наймав робітників.

На Вінниччині викрили підпільний цех, в якому звичайне насіння підробляли під фірмове

За словами начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Вінниччини Станіслава Маклакова, 20 березня під час обшуку оперативники виявили та вилучили 40 паперових мішків розфасованого посівного матеріалу з надписом «Піонер», 20 поліетиленових мішків кукурудзи, швейну машинку, електронні ваги, інгредієнти для фарбування та обробки насіння кукурудзи, інші засоби для виготовлення фальсифікованої продукції на загальну суму понад 130 тисяч гривень.

На Вінниччині викрили підпільний цех, в якому звичайне насіння підробляли під фірмове

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) КК України. Таке правопорушення карається штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

На Вінниччині викрили підпільний цех, в якому звичайне насіння підробляли під фірмове

Розслідування по кримінальному провадженню триває. Призначено ряд експертиз, встановлюється коло осіб, причетних до незаконної діяльності підпільного цеху та місця збуту фальсифікату.Переглядів: 2946
Поширень: 0