У День пам’яті та примирення в Крижополі відбулось урочисте відкриття пам’ятного знака «Борцям за волю України».

За словами голови районної державної адміністрації Валентина Панчука, його встановлення є актуальним не тільки в часи боротьби українського народу в минулому столітті, але і на сьогоднішній день. «Пам’ятник «Борцям за волю України» стане подякою і шаною тим героям, які загинули на Майдані, а також тим героям, які боронять кордони України в Донецькій та Луганській областях» - наголосив Валентин Панчук.

У Крижополі відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю України»

Крижопільчани завжди будуть пам’ятати тих, хто здобував Перемогу, кого сьогодні немає в живих, будуть пам’ятати подвиг своїх земляків - Героїв Романа Сміщука та Олега Бичковського, мужність усіх земляків, виявлену ними на фронтах та в тилу в роки Другої світової війни.

Крижопільчани схиляють голови перед загиблими на Майдані під час Революції гідності – патріотами, які захищали європейський вибір, незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Мешканці Крижополя завжди пам’ятатимуть героїв-земляків: Олександра Савченка, Сергія Бойка, Андрія Долейка, Володимира Андріяша, Олександра Колівошка та Юрія Мельника, які загинули під час виконання свого військового та громадянського обов’язку на Сході України, адже вони віддали свої молоді життя за перемогу, яка обов’язково прийде на Схід нашої держави, в Крим, і буде вона за українським народом. На честь перших трьох уже встановлено пам’ятні дошки на навчальних закладах райцентру.

У Крижополі відкрили пам’ятний знак «Борцям за волю України»

Право відкрити пам’ятний знак борцям за волю України було надано рідним загиблих земляків: Юрію Дмитровичу Савченку – батьку Олександра Савченка, Майї Василівні Бойко – матері Сергія Бойка, Катерині Ігорівні Долейко – дружині Андрія Долейка, Анатолію Володимировичу Андріяшу – батьку Володимира Андріяша, Тетяні Іванівні Колівошко – матері Олександра Колівошка, Валентині Василівні Мельник – дружині Юрія Мельника.

Освячення пам’ятного знака здійснили священнослужителі району.Переглядів: 4043
Поширень: 0