Прокуратурою області до Немирівського районного суду направлено обвинувальний акт стосовно заступника начальника Немирівського РВ УМВС України у Вінницькій області – начальника слідчого відділу, який підозрюється в одержанні неправомірної вигоди.

Правоохоронець, перебуваючи в робочому кабінеті, отримав від мешканця Вінницької області 15 тис гривень за не притягнення його сина до кримінальної відповідальності.

Міліціонеру повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, - одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди. Судом задоволено клопотання слідчого про застосування йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням застави розміром понад 24 тис гривень, яку він і сплатив. Також його відсторонено від займаної посади.

Довідка:

ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.Переглядів: 2293
Поширень: 0