Концерн Поділля

Впродовж першого півріччя вінницькою міліцією забезпечено реагування на 61 тисячу заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Правоохоронцями розслідувано 3517 кримінальних правопорушень, 2914 проваджень відправлено до суду з обвинувальним актом. Про це на прес-конференції повідомив т.в.о. начальника УМВС у Вінницькій області Олександр Глянько.

За словами полковника міліції, криміногенна ситуація в області стабільна та контрольована. Зокрема, завдяки проведеній профілактичній роботі зменшилася кількість вбивств з 30 в минулому році до 18. Усі вони розкриті за винятком вбивства пенсіонерки з Тростянецького району. Менше скоєно умисних тілесних ушкоджень, зґвалтувань, грабежів, шахрайств та хуліганств.

На Вінниччині зменшилась кількість особливо тяжких злочинів

Разом з тим, зросла кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень зі смертю потерпілого, крадіжок, розбійних нападів та незаконних заволодінь транспортними засобами.

Працівниками міліції розкриті усі 28 зареєстрованих фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень, усі 5 згвалтувань, 26 з 36 розбійних нападів.

На Вінниччині зменшилась кількість особливо тяжких злочинів

Серед резонансних затримань - припинення діяльності організованого злочинного угрупування з шести осіб, які впродовж двох років із застосуванням зброї скоювали зухвалі розбійні напади на підприємства області, квартирні крадіжки.Переглядів: 2389
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр