Оперативники відділу боротьби з торгівлею людьми УМВС у Вінницькій області затримали 60-річного немирівчанина, який підозрюється у виготовленні відеоматеріалів порнографічного характеру, в тому числі, за участі неповнолітніх, з метою їх подальшого розповсюдження.

За словами т.в.о. начальника УМВС у Вінницькій області Олександра Глянька, розшуковці успішно реалізували отриману оперативну інформацію. Підозрюваного затримали в Немирові під час отримання грошових коштів, які він вимагав у однієї з потерпілих за неоприлюднення відзнятого компрометуючого матеріалу. У чоловіка вилучили 6 тисяч гривень та порно-диски, які він мав віддати дівчині в обмін на гроші.

У Немирові затримали 60-річного чоловіка, який знімав та розповсюджував порно-відео з неповнолітніми

За даними попереднього розслідування, підозрюваний також мав сексуальні стосунки з неповнолітніми дітьми та знімав їх на відео. Зокрема, на одній із вилучених касет відзнята 13-річна дівчинка. Своїх жертв підшукував обманним шляхом в неблагополучних сім’ях, обіцяючи гарні фотосесії та винагороду.

Під час проведення санкціонованого обшуку в помешканні підозрюваного вилучили відео та фотоапаратуру, з допомогою якої він здійснював виготовлення порнопродукції, лазерні диски та відеокасети з відео порнографічного змісту а також інші речові докази злочинної діяльності.

У Немирові затримали 60-річного чоловіка, який знімав та розповсюджував порно-відео з неповнолітніми

Немирівчанину оголошено про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених ч.1 ст.189 (вимагання) та ч.4 ст.301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів ).

Підозрюваному загрожує позбавлення волі строком від п'яти до десяти років. На період розслідування він за рішенням суду перебуватиме під домашнім арештом.Переглядів: 7404
Поширень: 0